3:1
(1:0, 2:1)

Dorostenci postoupili na turnaji v Pardubicích do finále

11.08.2024

Dorost Dukly si zahraje na turnaji v Pardubicích o první místo. V semifinále si totiž jihlavští mladíci poradili s německým celkem Kölner Haie. Dukla šla do vedení ve 13. minutě díky Ondřeji Havlenovi. Na konci první části byla k vidění hromadná bitka, která jen orámovala nečistou hru německého celku. Necelých devět minut před koncem dokázal Morava vychytat nájezd soupeře a hned poté navýšil Matyáš Rauš náskok Dukly na 2:0. Německý celek sice rychle snížil, ovšem minutu a půl před koncem definitivně rozhodl Tadeáš Lexa o jihlavském postupu do finále. Utkání nakonec neskončilo po druhé třetině, ale 64 sekund před tímto časem, jelikož nastala hromadná bitka a německý tým se rozhodl opustit hřiště - 3:1.
11.08.2024, Přípravné zápasy dorostu - 0. kolo

Morava (Ždimera) – Pokorný, Pešl, Tramba, Duben, Kadlec, Kopecký, Havlena, Kubín, Novák, Rauš, Lexa, Hobza, Pospíšil, Flamík, Hrůza.
3

Kölner Haie

Ehless (Klűglich) – Seces, Hildebrand, Neidhardt, Rőhrig, Hager, Kinast, Fűrst, Battmer, Kottnes, Kehr, Besgreen,
1
Branky a nahrávky: 13. Havlena (Kopecký), 32. Raus (Kadlec, Kubín), 39. Lexa (Pospíšil) – 33. Fűrst (Kottnes). Vyloučení: 5:5. Využití: 1:0. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1.