4:5
(1:1, 2:2, 1:2)

Mladší žáci B těsně podlehli Rytířům z Telče

před 3 dny

V neděli 13. října přivítali mladší žáci B celek z Telče. Po první třetině byl stav nerozhodný 1:1. Ve druhé části vstřelily oba celky po dvou brankách. O vítězi rozhodla poslední třetina, hosté jí vyhráli 2:1. Dukla podlehla svému soupeři těsně 4:5. Třemi góly nezabránil porážce Jakub Pokorný.
13.10.2024 09:30, Liga mladších žáků B - 5. kolo

Kalina (41. Novák) – Eder, Pokorný, Hons, Wasserbauer, Moravec, Paštyka, Berger, Vondrák, Dobrovolný, Wohlhöffner
4

Rytíři z Telče

Veselá – Tarasová, Hejda, Adámková, Antoň, Suchý – Rygl, Adamec, Všohájek, D’Adamo, Hos, Železný, Šimek
5
Branky a nahrávky: 6. Pokorný (Moravec, Vondrák), 22. Pokorný (Moravec), 38. Vondrák (Moravec, Hons), 60. Pokorný (TS) – 7. D’Adamo (Všohájek, Suchý), 33. Hos, 37. Suchý, 46. Adamec, 52. Suchý (Všohájek). Rozhodčí: Polodna, Jeletz. Diváci: 24. Vyloučení: 4:2. Bez využití. V oslabení: 1:0. Střely na branku: 4:5. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:3, 3:3, 3:5, 4:5.