5:3
(0:2, 2:0, 3:1)

SŽA přišli o body z Pardubic před koncem utkání

včera

V prvním kole ligy Starších žáků A, v sobotu 28. září v Pardubicích, patřila úvodní dvacetiminutovka hostům z Jihlavy, kteří se ujali vedení 2:0, kdy několik dalších šancí nedokázali proměnit, čehož mohli v další části utkání jenom litovat. V druhé třetině se obraz hry změnil a domácí zatlačili svého soupeře a do šatny se šlo za stavu 2:2. Na branku Pardubic z úvodu třetí části odpověděli jihlavští mladíci brankou Tobiáše Kalců a utkání směřovalo k remízovému stavu. V 57. minutě po chybě hostů vsítili domácí vítěznou čtvrtou branku a následně minutu před koncem využili svoji třetí přesilovou hru v zápase a uzavřeli tím konečné skóre na 5:3.
včera 10:00, Liga starších žáků A - 1. kolo

HC Dynamo Pardubice

Štancl – Stránský, Dušek, Drášil, Pavliš, Novák, Mucha – Černý, Klusoň, Korotkyi, Souček, Laštůvka, Mach, Kačmarik, Vaško, Žižka
5

Hromas – Bečka, Zápotočný, Štefl, Hájek, Duben, Pešl – Kukolj, Krukouski, Prchal, Kalců, Flamík, Kliment, Martinec, Mareš, Gärtner
3
Branky a nahrávky: 25. Novák (Korotkyi, Pavliš), 30. Mach (Pavliš), 41. Korotkyi (Mach, Pavliš), 57. Mach, 59. Korotkyi (Mach, Novák) – 5. Krukouski (Flamík, Kalců), 18. Krukouski, 50. Kalců (Mareš). Rozhodčí: Pitra – Skalický, Kopecký. Diváci: 60. Vyloučení: 2:4. Využití: 3:1. Průběh utkání: 0:2, 3:2, 3:3, 5:3.