4:4
(0:1, 0:2, 4:1)

Jiskřička naděje stále žije

28.02.2005 / Wally

V první třetině nebyl k vidění příliš pohledný hokej, domácí hráli již s vidinou druhého místa a Jihlava o poslední naději na záchranu. O první změnu skóre se těsně před první sirénou postaral jihlavský kapitán Tomáš Dolana. Druhá třetina pak přinesla řadu vyloučení, ale také dva góly v síti Havířova, hosté tedy po druhé dvacetiminutovce vedli 3:0. Domácí však do závěrečné třetiny vstoupili politi živou vodou a v 54. minutě vstřelili dvě branky a opět bylo o co hrát. O minuty později však Marián Havel poslal Jihlavu do dvoubrankového vedení. Havířov však nesložil zbraně a znovu snížil na rozdíl jediné branky. Po chybě hostujícího gólmana Růžičky bylo vyrovnáno. Jihlavští si domů vezou bod za remízu 4:4.
28.02.2005 17:00, Junioři - 43. kolo

AZ Heimstaden Havířov

Surovec -- Pala, Peštuka, Krisl, Zimmer, Zientek, Flašar - Grussmann, Polák -- Sztefek, Sprušil, Malík - Vychodil, Giesel, Džupin - Bindač, Lukaštík, Heider - Valušiak, Sikora M., Říčka
4

Růžička - Bradáč, Chalupa, Dvořák, Jelínek, Pekárek, Rajnoha, Štěpnička - Řípa, Havel, Dolana, Urgela, Rezek, Ton, Vlk J., Vlk P., Volf
4
Branky: 54. Bindač (Síkora, Flašar), 54. Valušiak (Sprušil, Sztefek), 57. Valušiak, 60. Peštuka - 20. Dolana (Jelínek), 27. Bradáč (Štěpnička), 35. Řípa (Rajnoha), 55. Havel (Dolana). Rozhodčí: Husička - Lipina, Račák. Vyloučení: 9:7. Využití: 0:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 240. střely na branku: 44:31. Průběh utkání: 240.