Pohled z pod masky Jihlava - Beroun 3:1

07.12.2002 / RTD

Šest zápasů, od nepovedeného utkání s Kladnem, dostával v brance od začátku přednost Jaroslav Suchan. Tomu však ten poslední, v Chomutově, moc nevyšel a i přesto, že za obdržené góly nemohl, byl v 18. minutě, za stavu 0:3, střídán. Do jihlavské branky se tak vrátil Lukáš Sáblík, který po skvělém výkonu z posledního zápasu dostal šanci i dnes. Jak zhodnotil utkání s Medvědy?
"Dnes byla parádní první třetina a dá se říct, že rozhodla celý zápas. Do něj jsme vstoupili dobře, využili jsme hned první přesilovku. Pak jsme přidali ještě jeden gól a vedli tak 2:0. V podstatě celý zápas jsme parádně bránili a je jenom škoda, že se nám nepodařilo vstřelit další góly. Když to zhodnotím ze svého pohledu, tak já jsem se spíš modlil, aby byl už konec, protože mi byla zima. Kdybychom dali třetí, čtvrtý gól, bylo by to i z mé strany daleko pohodovější. Takhle jsem se klepal, abych nedostal nějakou špatnou branku. Vlastně až do konce jsme se strachovali o výsledek, ale třetí gól nás všechny uklidnil a závěr jsme už dohrávali v klidu. Klukům bych chtěl poděkovat, byl to jeden z nejlepších zápasů po obranné stránce a pokud takhle důsledně a zodpovědně zezadu budeme hrát každý zápas, tak věřím, že se výsledky, body, a s tím i postavení v tabulce dostaví, a že to bude jenom dobrý."