Pohled z pod masky Jihlava - Chomutov 4:1

26.02.2003 / RTD

V dnešním zápase inkasoval Jaroslav Suchan pouze jedinou branku a významným podílem tak přispěl ke konečnému vítězství 4:1. Po utkání však nešetřil chválou na své spoluhráče a kompliment složil i gólmanu hostí Adamu Vrbovi.
Dnešní utkání bylo vyrovnanější než včerejší. Až do poslední minuty to bylo o branku, takže se bojovalo až do úplného konce. Soupeř zanechal lepší dojem, víc bránil a velice dobře jim zachytal i gólman. Vychytal několik našich vyložených šancí, a to drželo Chomutov ve hře. Minutu před koncem však Rytnauer zvýšil na 3:1 a to byl uklidňující moment. Zbytek zápasu jsme pak už ubránili a nepustili soupeře do větší šance. Ale to bylo během celého utkání. Opět jsme totiž výborně bránili střední pásmo, kluci dobře plnili taktické pokyny, soupeře nenechávali rozjíždět a tvořit v pásmu. Zase odvedli svou práci perfektně.