Pohled z pod masky Jihlava - Havířov 4:2

14.09.2003 / RTD

Stalo se už jistým pravidlem, že po každém utkání vám přinášíme komentář hráče, který na ledové ploše strávil nejvíce minut - brankáře. A ne jinak tomu bude i v letošní sezóně. Takže zde je první letošní Pohled z pod masky, ve kterém nám Jaroslav Suchan přináší svůj názor na utkání Jihlava - Havířov.
"Byl to první zápas a je určitě dobře že se vyhrálo. Kluci od začátku plnili to, co jsme si domluvili s trenéry. Dobře bránili, skvěle napadali, jezdili jenom za puky, které pro jejich obránce nebyly jistý. Dobře jsme vykrývali střední pásmo a soupeř se tudíž nedostával moc do šancí. Po taktické stránce to byl tedy z naší strany určitě kvalitní výkon. V první třetině kluci využili dvě přesilovky a od toho se nakonec celé utkání odvíjelo. Když pak soupeř vyrovnal na 2:2, dostali jsme se hned na začátku třetí třetiny rychlým gólem znovu do vedení. To jsme v závěru zápasu navíc z brejku pojistili a vyhráli tak zaslouženě 4:2."